facebook twitter instagram issuu google+ youtube ustv

Giga Gogosashvili

Giga Gogosashvili Mgr Giga Gogosashvili od 7 lat przebywa w Polsce, od 4 lat pracuje w Dziale Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Śląskiego, gdzie zajmuje się między innymi rekrutacją cudzoziemców i promocją zagraniczną Uczelni.

Giga Gogosashvili studiował zarządzanie na Uniwersytecie Ilii w Tbilisi, a następnie kontynuował naukę na polonistycznych studiach magisterskich na Uniwersytecie Śląskim. W 2013 roku uzyskał tytuł magistra filologii polskiej. Ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania prowadzone przez Szkołę Zarządzania UŚ. Obecnie pisze dysertację doktorską z zakresu percepcji reklam w różnych kręgach kulturowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i jest słuchaczem programu International Executive MBA w Katowicach. Jest absolwentem Europejskiej Akademii Dyplomacji w Warszawie.

Pracuje też jako tłumacz polsko-gruziński między innymi dla Urzędu Marszałkowskiego, urzędów miast oraz innych organizacji państwowych RP. Pracował jako asystent gruzińskiego reżysera przy najnowszej adaptacji „Wiśniowego Sadu” w Teatrze Nowym w Zabrzu.

Giga Gogosashvili od pierwszej edycji Akademii Dyplomacji UŚ prowadzi seminarium z zakresu gruzińskiej etykiety biznesu. 

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.